Aktif Anlaşmalar

Planlanan Anlaşmalar

  • Anlaşma Detayları
  • Online Başvuru Formu

Özel Elektrik Anlaşması

Enerji sektörünün köklü ve güçlü markası İpragaz, sunduğu kaliteli ve güvenli hizmetle elektrik piyasasında da önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor. Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 50 yılı aşkın süredir Türkiye'nin enerji ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten İpragaz, şimdi de elektrik sektörünü aydınlatıyor.

İpragaz Elektrik ile indirim fırsatı. Osap üyelerine özel indirimden yararlanarak İpragaz Elektrik’e geçin İpragaz güvencesiyle hem içiniz hem cebiniz rahat etsin...

Aylık elektrik faturası ortalama 120 TL ve üzeri olan Osap üyeleri, işletmelerinin önemli maliyet kalemlerinden birisi olan elektrik faturasında tasarruf sağlayabiliyor. İpragaz Elektrik’in özel indirimi ile yılda bir fatura bedeli kadar tasarruf ediyor.

OSAP üyesi değilseniz 444 22 95 telefon numarasından bizi arayarak, info@osap.com.tr adresine mail atarak yada Online Başvuru Formu 'nu doldurarak bu sistemin size sağlayacağı avantajları ve OSAP'ın diğer avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Serbest Tüketici

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen Serbest Tüketici Limiti üzerinde elektrik tüketiminde bulunan herkes Serbest Tüketici'dir. 2013 yılı itibariyle; EPDK tarafından belirlenen Serbest Tüketici Limiti yıllık 3.600 kWh'dir. Yani aylık yaklaşık 120 TL ve üzeri tutarında elektrik faturası olan kullanıcılar, ' Serbest Tüketici ' olarak nitelendirilir.' Serbest Tüketici ' olan oteller, siteler, plazalar, ofisler, klinikler, sağlık tesisleri, fırınlar, pastaneler, restoranlar, büfeler, mağazalar, dershaneler, akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesisleri, atölyeler, fabrikalar gibi küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler, kendi elektrik tedarikçisini seçebiliyor. Kalite ve güvencesiyle İpragaz Elektrik, müşterilerine ekonomik çözümler sunuyor.

Bookmark and Share